Laboratuvarların yeterliliği

Cevap gönder


Bu soru spambotlar tarafından otomatik form gönderimlerini önlemek için sunulur.
İfadeler
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode AÇIK
[img] AÇIK
[flash] KAPALI
[url] AÇIK
İfadeler AÇIK

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Laboratuvarların yeterliliği

Re: Laboratuvarların yeterliliği

gönderen ilyaskandemir » Pzt Ağu 06, 2018 11:30 am

Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz.
Gebze Teknik Üniversitesi 2014 yılına kadar 22 sene Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü olarak lisansüstü eğitim ve araştırma üzerine yoğunlaşmış bir kurum işlevini yapıyordu. Aslında bu nitelik halen devam etmekle birlikte bilhassa 2017 yılından sonra lisans eğitimine de önem verilmeye başlandı. Bu kapsamda Makine Mühendisliği Bölümü de 2017'den itibaren lisans öğrencisi almaya başlamıştır. Bölüme özgü laboratuvarlarımız henüz, bu nedenle, lisans eğitimine yönelik laboratuvarlardan biraz farklıdır. Ancak bu durumdan ilk sene gördük ki lisans öğrencilerimiz oldukça olumlu şekilde istifade etmesini bildiler. Yani buna bir fırsat olarak bakmak daha doğru olabilir.

Laboratuvarların yeterliliği

gönderen eng.rdm » Pzr Ağu 05, 2018 2:26 pm

Öncelikle merhabalar bu sene bu bölümü seçmeyi düşünen biri olarak itü ve ytü ile gtü laboratuvarlarını karşılaştırdığımda arada çok fark olduğunu fark ettim. Bu farkın nedeni nedir acaba? Şüphesiz olan laboratuvarlar yeterlidir anca yeni laboratuvarlar açılıcakmı? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Başa dön